O nas

Restauracja Pinokio

Restauracja Pinokio

„Pinokio” to zaproszenie na spotkanie z pełną magii kuchnią śródziemnomorską i szczyptą polskiej tradycji, serwowaną w bajkowych wnętrzach Restauracji, w sercu Monte Cassino w Sopocie.

Pinokio to sztuka kulinarna w nowoczesnym wydaniu. Polak, Francuz, Włoch, Hiszpan czy Japończyk – każdy z gości, przekraczając progi naszej Restauracji, pozna naszą wyjątkową gościnność i niepowtarzalną atmosferę.

„Restauracja Pinokio istnieje od 2002 roku i od razu zdobyła serca klientów bez względu na wiek, bo każdy z nich znajduje tu coś dla siebie.

„Pinokio” położony jest w centralnej części ul. Monte Cassino pod nr 45. Restauracja latem szczyci się największym ogródkiem na Monciaku.”

Nasza restauracja

Ilość miejsc siedzących w restauracji:

  • Lato- max 290 / Zima- max 145

Ilość miejsc siedzących w poszczególnych salach:

  • Sala Pod Strzechą: max 20
  • Sala Obiadowa: max 45
  • Sala Barowa: max 80
  • Ogród Sezonowy: 145

Wyposażenie techniczne:

Wszystkie sale są wyposażone w indywidualne sterowanie natężenia oświetlenia.
Każda z sal wyposażona jest w profesjonalne nagłośnienie. Istnieje możliwość wyciszania muzyki w każdej sali osobno, nie ma możliwości odtwarzania innego rodzaj muzyki w poszczególnych pomieszczeniach.

Dodatkowe informacje:

Oferujemy kompleksową organizację imprez. Zapewniamy opracowanie koncepcji imprezy tematycznej, stworzenie scenariusza, realizację i koordynację przedsięwzięcia (konferencje, szkolenia, spotkania biznesowe, prezentacje, degustacje, pokazy mody, imprezy okolicznościowe, jubileusze, kameralne przyjęcia weselne).

Zapewniamy obsługę techniczną : nagłośnienie, oświetlenie, scenografię, oprawę muzyczną, DJ-a. Proponujemy usługi dodatkowe w postaci dekoracji kwiatowych. Jesteśmy otwarci na Państwa sugestie i realizację wszelkich niekonwencjonalnych pomysłów